תמיד יש את הרעידות הקטנות לפני הפגישה הראשונה מה להגיד מה לא להגיד , איך להחזיק את הערב על מה נדבר, איך זה יסתיים ? זה לא חדש שנשים מתייחסות לכל משפט שתאמר ומעניקות להם משמעויות שונות, רמת הניתוח אצל נשים משוכללת, מעמיקה ומפורטת לשלבים.

להלן 7 כללים בסגנון "עשה ואל תעשה" כדי לצאת הגבר המושלם בדייט:

מומלץ בשיחה הראשונה שלכם, כאשר אתם מתכננים את הדייט אל תגיד " נעשה מה שתרצי..." אתה עשוי ליצור רושם שאינך יודע ליזום. גבר אמיתי הוא גבר שיוזם. כך נוצר הרושם של ביטחון וכריזמה. נשים אוהבות שגבר מוביל ולכן תתכנן ותוביל!

אל תשאל על הרבה שאלות על הידידים שלה, זה משדר חוסר ביטחון - שאינך מסוגל להתחרות, ואולי קצת מיושן.

במקרה שבגדת בעבר אל תתפאר בכך. תהיה מוכן לסיטואציה שהבחורה בדייט שלך תחקור אותך לעומק בנושא "החטא שלך". לעולם, לעולם אל תתוודא שבגדת בעבר - גם אם יגידו לך משהו כמו "בקטנה אנשים משתנים..". מיד תקוטלג כלא אמין.

אם אתה באמת רציני, אל תקפוץ מהר למגע מיני. אתה חייב לקבל לפחות אישור אחד כמו חיוך או מבט מביך. אבל

אל תמהר לשלוח ידיים. במצבים שכאלא תתויג "כחרמן שלא שולט בעצמו" כשבמקסימום-מקסימום תחתום את הערב בנשיקה קצרה\ארוכה אחת ולא יותר !

נסה ליצור שיחה מעניינת שתערפל את המתיחות מעצם הדייט. אם תיזום שיחה על שאיפות ומהות תקבל נקודות זכות. חוש הומור הוא מצרך לא פחות חשוב ובהחלט גם מבוקש בקרב הבחורות.

אל תפחד להראות שאתה רומנטיקן. בחורות מאוד נמשכות לכריזמטי שהוא גם נסיך. אל תתמרח אבל שמור על תדר רומנטי וקסום.

טיפ לסיום, כשיסתיים הערב אל תגיד מתי תהיה הפעם הבאה שאתה מתקשר - לפחות לא ברמה דייקנית. חשוב לשמור על מימד ההפתעה והציפייה.