המרכז לאמנות הפיתוייצירת קשר   |   בחזרה לחיפוש
בחזרה לאתר mywoman.co.il


"המרכז לאומנות הפיתוי" הינו מרכז מקצועי, שמלמד להצליח עם נשים, ופונה לגברים שרוצים לקבל תוצאות. לא בעוד עשר שנים, אלא היום!

אנחנו יודעים כיצד לעשות את זה, במהירות, יעילות והנאה. מטרתנו להראות לך, כיצד אתה יכול להשיג הצלחה עם נשים, מעבר לכל הציפיות שלך. לתת לך את ההבנה על הפסיכולוגיה הנשית, את האסטרטגיות ודפוסי ההתנהגות, שיאפשרו לך להיות הגבר הנחשק ביותר עבור כל בחורה. יכול להיות שאתה רוצה להיפגש עם בחורות רק ללילה אחד. יכול להיות שאתה רוצה להכיר מישהי חדשה, בדיוק בטעמך ולבנות איתה יחסים ארוכים. אולי אתה מעוניין לצאת עם כמה נשים בו זמנית. אולי כבר יש לך את אותה הבחורה המיוחדת שאתה נמצה איתה, אבל אתה מרגיש שהיא מתחילה לחמוק בין אצבעותיך ואינך יודע מה לעשות כדי להחזיר את הגלגל לאחור. אז אתה מחפש את הדרך להבעיר מחדש את להבת התשוקה ביניכם.

אנו נלמד, נאמן, ננחה ונלווה אותך, עד שתשיג את המטרה שאתה בעצמך בחרת בה. השיטה שלנו היא תוצאה של מחקר מעמיק על עולם הנשים והגברים. אנו מתבססים על ידע אקדמי מתחומי פסיכולוגיה, סוציולוגיה, פסיכותרפיה, ביולוגיה ואתולוגיה.

במרכז לאמנות הפיתוי יצרנו את הסביבה התומכת והאווירה הדרוש, שתיתן לך מוטיבציה, הנאה במהלך כל התהליך, ותעזור לך להגיע למטרות שאתה מציב לעצמך.

פרטי הקשרות:
כתובתינו:  יגאל אלון 67, תל אביב  [הצג מפה]
  בטלפון:    035701140
   


המרכז לאמנות הפיתוי