נטע שיזףיצירת קשר   |   בחזרה לחיפוש
בחזרה לאתר mywoman.co.il


ג'הארה® הכוח השקט של המים דמיינו את עצמכם צפים בבריכה המחוממת לטמפרטורת גופכם, בתמיכה ובתנועה רכה, גופכם משתחרר ומתארך בתנועה גלית. עם התחברות לנשימה ולשקט הפנימי שלכם, אתם נלקחים למסע אישי של הרפיה ושחרור גופני ורגשי. וכשקצב התנועה זורם ברוגע ומאפשר כניסה למצב מדיטטבי, אתם שוקעים עמוק לתוך העדינות ונעלמים בכחול-שקוף המרפא של המים. טיפולי פינוק לימי הולדת בטכניקת ג'הארה® לנשים ולגברים טיפולי זוגות לימי נישואים וחגיגות בטכניקת ג'הארה® טיפולים לנשים בהריון בטכניקת ג'הארה®.

בדרך אקטיבית נעלה את המודעות לשינויים הפיזיים המתחוללים בגוף האישה במהלך ההיריון והלידה. נחזק שרירים, נשפר את הנשימה, את היציבה והדימוי עצמי. ובדרך פאסיבית בתמיכה של המטפלת והמים נפחית את הכאבים, נפחית את הנפיחות, נשפר את הנשימה, ואת זרימת הדם. טיפולים ומפגשים במים לזוגות בהריון בטכניקת ג'הארה® שעת איכות משותפת במים. זמן לעצמנו, זמן למחשבה והתכנסות פנימה, לחיזוק הקשר והתמיכה.

המפגשים, הינם דרך מהנה ויעילה להתכונן לשינויים הצפויים לאישה ובן זוגה בתקופת ההיריון ובמהלך הלידה. בני הזוג נמצאים באחת התקופות המשמעותיות בחייהם, שלב שבו הם עתידיים להפוך למשפחה ולהתמודד כגוף אחד עם הולדה וגידול הילדים. משימה הדורשת הקשבה, נתינה, כבוד הדדי ואהבה. המטפלת - נטע שיזף, מטפלת ומורה מוסמכת בשיטת ג'הארה. רקדנית ומורה לפלמנקו, מחברת את האש הפנימית בעבודתה במים. "התנועה, שהפכה להיות שפתי השנייה, משפיעה על גופי ועל חיי כמספרת לי על עולמי הפנימי, ומעצבת את אישיותי. בעזרת הנעה וגירוי החיישנים בגופנו אנו לומדים מחדש, משפרים ומשכללים את תפיסת הגוף נפש שלנו. המים החמים מאפשרים לנו לנוע ברכות ובתמיכה מתמדת. וכשאנו מתחילים להרגיש את תנועתנו במים, ואת זרימת המים על גופנו, אנו יוצאים למסע של "מתחת לפני המים", המעניק לנו את ההזדמנות לשינוי."

טכניקת ג'הארה - הנה שיטת טיפול פסיבית ואקטיבית המתרחשת במים המחוממים לטמפרטורת הגוף. הרעיון המרכזי שלה הוא ליצור התרחבות (expansion של הגוף והנפש). התרחבות הינה תחושה של פתיחה המתחילה ביצירת מרווחים בין חוליות עמוד השדרה, המורידה את העומס על קצות העצבים וכלי הדם, מתפשטת לשאר חלקי הגוף, ומאפשרת התרווחות. מה שמיחד את השיטה - הינה היכן הוא מתבצע, לא על מזרונים, לא על מיטות טיפולים, אלה על פני המים החמימים.

המים הם יסוד מיוחד במינו, בעל אפקט טיפולי חשוב הן בתחום הפיזי והן בתחום הנפשי. במישור הפיזי, למים המחוממים לטמפרטורת הגוף השפעות פיזיולוגיות מוכחות כגון: הפחתת כאבים, הפחתת מתח שרירים, הזרמת דם, הפחתת כוח כבידה ועוד. יתרונות אלה מאפשרים לבצע במים תרגילים ומתיחות שהיינו מתקשים לבצע ביבשה. במישור הנפשי, המים הם בעלי אפקט מדיטטיבי ומרגיע ואפקט עצום על התפיסה הגופנית-נפשית שלנו. הם מרגיעים ומאטים את המחשבה. כשאנו צפים במים אנו חסרי משקל, עיננו עצומות ואוזנינו בתוך המים כך שכל שאנחנו שומעים הוא את נשימתנו ואת פעימות ליבנו, ואנו פונים פנימה – אל תוך עצמנו.

כיצד מתבצע הטיפול? הטיפול הינו למעשה ריחוף מונחה על פני המים החמימים, בטמפרטורה של כ 34 מעלות, אני מניעה אותך על פני המים. בעזרת מצוף מתחת לברכיים, ובשמירה על מנח גוף נכון, אני מביאה אותך לבניית אמון והרפיה. תוך מתן דגש על יציבה ותנועה לכוון הראש, אני מעסה, לוחצת בנקודות מפתח, ומבצעת מתיחות עדינות וארוכות בעלות אפקט טיפולי עמוק, להפגת כאבים ושיפור איכות החיים. ייחודה של שיטת ג'הארה® הוא בקצב התנועה המדורג והאיטי, ובשימוש בעדינות ובשקט של המים תוך הקשבה למתרחש בגופנו.

הטיפולים מתקיימים בבריכת "ג'הארה דולה" בקדימה לתאום טיפול נטע שיזף 054-4722881 [email protected] אתר – www.metaplim.co.il/jahara

פרטי הקשרות:
כתובתינו:  קדימה  [הצג מפה]
  בטלפון:    0544722881
  איש הקשר:  נטע שיזף


נטע שיזף